Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Obsługa klienta to podstawa! Poznajcie Idę, która za nią odpowiada w Lajtit.pl
Obsługa klienta to podstawa! Poznajcie Idę, która za nią odpowiada w Lajtit.pl

Sklep z Oświetleniem Lajtit.pl to nie tylko produkty. To przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy doradzają Wam-naszym Klientom i którzy odpowiadają na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. To dzięki nim cały proces zakupowy przebiega szybko i sprawnie, a Wy cieszycie się niesamowitym oświetleniem swoich domów i mieszkań.

Ilość użytkowników, którzy korzystają z oferty Lajtit.pl, stale rośnie. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. By odpowiedzieć na rosnące w związku z tym wyzwania, do naszego zespołu dołączyła właśnie Ida - Specjalista ds. Obsługi Klienta. Poznajcie ją bliżej!

 

W czym pomoże nowy Specjalista ds. Obsługi Klienta Lajtit.pl?

Ida - Specjalista ds. Obsługi Klienta Lajtit.plIda - nowy pracownik Lajtit.pl - branży e-commerce poświęciła całą swoją karierę zawodową. Pracowała już na niemal każdym stanowisku związanym z e-handlem. Można było ją spotkać w magazynach, gdzie pakowała produkty i przygotowywała całe wysyłki. Sporo czasu spędziła w biurach, opiekując się bazami produktów, tworząc grafiki i przygotowując kampanie marketingowe. Nieobca jej jest także profesjonalna obsługa klienta na etapie przed- i pozakupowym.

Dzięki takiemu doświadczeniu perfekcyjnie rozumie Klienta i każdy moment e-zakupów. Gdy więc macie jakiekolwiek pytania dotyczące produktów, płatności, dostawy, reklamacji czy zwrotów, śmiało kontaktujcie się z Idą na jeden z podanych niżej sposobów:

 

telefon: 604 688 227

mail: kontakt@lajtit.pl


Prywatnie nasz nowy pracownik kocha zwierzęta. Ma aż 3 psy, 3 koty i 3 szczury! Jeśli więc i Wy jesteście fanami czworonożnych pupili: na pewno znajdziecie z nią kolejny temat do rozmowy. Bo niezmiennie pierwszym i najważniejszym dla niej tematem jest jednak wyposażenie wnętrz, światło, które wpływa zarówno na pomieszczenia, jak i na ich użytkowników, zarówno tych dwunożnych, jak i czworonożnych.

Więcej o zespole pracowników Lajtit.pl przeczytacie na stronie O NAS.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl