Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Obsługa przez WiFi
USB
Wysyłka w
Promocja

Oświetlenie podszafkowe

oświetlenie podszafkowe podłużnePraktyczne oświetlenie podszafkowe

Do czego przydaje się oświetlenie meblowe? Wykorzystuje się je zwłaszcza wtedy, gdy przygotowuje się posiłki i potrzeba dokładnie rozjaśnić blaty robocze. Jednak równie dobrze lampka podszafkowa kuchenna sprawdza się jako delikatne oświetlenie nocne, wprowadzające przytulny nastrój do wnętrza. Trzeba jednak wiedzieć, że produkty te mają przynajmniej kilka typów, różniących się od siebie kształtem, źródłem światła czy rodzajem zasilania. Poniżej opisujemy każdy z nich.

Oświetlenie szafki - rodzaje

W omawianej kategorii najpopularniejsze jest oświetlenie podszafkowe LED. To rozwiązanie jest nie tylko energooszczędne, ale też bezpieczne. Źródło światła w tym wypadku nie nagrzewa się, dzięki czemu użytkownik nie poparzy się, a na meblu nie pozostanie ślad po ewentualnym odparzeniu. Nieco rzadziej kupowany jest halogen podszafkowy. Klienci doceniają go przede wszystkim za bardzo dużą trwałość oraz niewielkie wymiary. Do lamusa natomiast powoli odchodzi świetlówka podszafkowa. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest jej nieco mniej atrakcyjny design.

Jak zasilane jest oświetlenie podszafkowe w kuchni? W większości używane jest tu klasyczne zasilanie sieciowe, czyli podłączanie produktu do kontaktu bądź bezpośrednio do puszki prądowej. Spotkamy jednak także lampy podszafkowe na baterie, dzięki któremu nie mamy żadnych ograniczeń co do miejsca montażu wybranego modelu. Co do kształtów, omawiane produkty bywają okrągłe, trójkątne bądź podłużne.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl