Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Piękne ozdoby bożonarodzeniowe – najlepsze modele!
Piękne ozdoby bożonarodzeniowe – najlepsze modele!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który warto podkreślać na każdym kroku. Dobrze jest pomyśleć zatem o zakupie świecących girland na choinkę czy lampek, które przyozdobią dom także i na zewnątrz. W tym roku, w jego wnętrzu z kolei, szczególnie polecamy postawić na małe ozdoby świąteczne, gdyż nawet najdrobniejsze detale potrafią niejednokrotnie sprawić ogromne wrażenie.

Świąteczne dekoracje świąteczne

Dekoracje świąteczne – bożonarodzeniowe gwiazdy

Gwiazda to doskonały symbol, który może pojawić się w domach w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Przypominać może o tym, że to właśnie gwiazda betlejemska według Ewangelii Świętego Mateusza doprowadziła Tech Króli do miejsca narodzin Jezusa Chrystusa lub odnosić się do świątecznej tradycji wyczekiwania na pierwszą na niebie gwiazdkę zanim rozpocznie się wigilijną wieczerzę. Wybór gwiazd wśród podświetlanych bożonarodzeniowych dekoracji jest naprawdę duży, a poniżej prezentujemy trzy, według nas najlepsze modele wśród wspomnianej kategorii produktów.

Drewniana gwiazda bożonarodzeniowa Szara ledowa gwiazda świąteczna Złota gwiazda bożonarodzeniowa

  1. Retlux STAR WOODEN

Pierwsza od lewej na powyższych obrazkach świecąca ozdoba świąteczna to gwiazda posiadająca zasilanie bateryjne i wykonana niemalże w całości z drewna, co nadaje jej naturalnego charakteru. Diody LED świecą przyjemnym światłem o ciepłej barwie, przez co w pomieszczeniu, w którym się znajdzie będzie panować niezwykle przytulna atmosfera.

Świecąca ozdoba na święta - gwiazda 

  1. Markslojd NINA

Prezentowana powyżej, środkowa, wisząca gwiazda to model Markslojd NINA, który w całości jest szary i opleciony malutkimi lampkami, święcącymi ciepłą bielą. Wiszące podświetlane dekoracje bożonarodzeniowe fantastycznie prezentują się na tle ściany czy okna i wypełniają pustą przestrzeń w tych obszarach.

Gwiazda ledowa - dekoracja świąteczna

  1. Sompex LUCY-S

LUCY-S to pierwszy od prawej strony model widoczny na zdjęciach powyżej. Jest to niewysoka, stojąca, aluminiowa i ledowa dekoracja świąteczna w kolorze złota. Barwa ta jest bardzo charakterystyczna dla świąt Bożego Narodzenia, podobnie jak czerwień, zieleń, brąz czy biel.

Złota gwiazda stojąca

Ozdoby bożonarodzeniowe LED – świąteczne lampki nocne

Podczas świąt, szczególną uwagę przywiązuje się do dekorowania salonu, w którym to zazwyczaj jadana jest wigilijna wieczerza. Poza salonem, aby poczuć w pełni bożonarodzeniowy klimat nie tylko w tym jednym pomieszczeniu, warto udekorować również swoją sypialnię zawieszając w niej świąteczne girlandy bądź stawiając na szafce obok swojego łóżka, na komodzie, parapecie bądź półce świecącą ozdobę bożonarodzeniową jaką jest dekoracyjna, świąteczna lampka nocna LED. Poniżej prezentujemy nasze propozycje:

  1. Retlux DRZEWKA

Girlanda z choinkami

Drewniana, zielona girlanda bożonarodzeniowa LED za sprawą choinek, które posiada już na pierwszy rzut oka przypomina o świętach Bożego Narodzenia. W pokoju prezentować będzie się delikatnie i efektownie. Zawiesić można ją przy łóżku, na oknie, na świątecznym drzewku, półce lub w innym wybranym przez siebie miejscu. Ta girlanda, to ledowa dekoracja świąteczna, która zasilana jest bateryjnie, przez co nie trzeba się martwić o to, aby ulokować ją w miejscu z bliskim dostępem do gniazdka elektrycznego.

2 i 3.  Markslojd HUMLE i Markslojd NOSTALGI

Świąteczna lampka - Mikołaj LED Samochód LED - lampka nocna

Bożonarodzeniowe dekoracje Markslojd to lampki nocne w kształcie Świętego Mikołaja i niewielkiego samochodziku. Obydwie wykonane zostały z akrylu i dostępne są w kolorze czerwonym, który zdecydowanie dominuje podczas świąt Bożego Narodzenia.

Dekoracja na święta - LED Lampka nocna - samochodzik LED

Lampki stanowią doskonałą ozdobę na święta każdej szafki, na której zostaną ustawione, wprowadzają do wnętrza świąteczny klimat i tworzą w nim ciepłą i przytulną atmosferę.

Podświetlana ozdoba na święta – świecznik bożonarodzeniowy

Świecznik na Boże Narodzenie - dekoracja świąteczna

Podświetlany świecznik Retlux CANDLESTICK posiada drewnianą podstawę, siedem świeczek LED oraz drobne dekoracje u ich spodu w postaci fragmentu choinki. Gwarantujemy, że taka lampka niezwykle dobrze wygląda na wigilijnym stole, na kominku bądź szafce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl