Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłek

Gdzie jest moja przesyłka?

Po skompletowaniu zamówienia produkty zostają przekazane wybranej przez Klienta firmie kurierskiej. W jaki sposób dowiedzieć się, na jakim etapie dostawy znajduje się paczka paczka i za ile dotrze do punktu odbioru?

Po nadaniu przesyłki z naszego systemy wysyłana jest do Klienta automatyczna wiadomość mailowa z numerem śledzenia. Wygląda on tak jak na zamieszczonym zdjęciu poniżej.

Przykładowy mail

Żeby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się paczka – wystarczy myszką najechać na numer przesyłki i kliknąć na niego. W ten sposób zostaniemy przekierowani na stronę dedykowaną śledzeniu paczki. A co, jeśli ten sposób nie zadziała?

 

Sprawdź sam, gdzie jest Twoja przesyłka

Jeśli posiadasz numer przesyłki, możesz też samodzielnie wejść na stronę przewoźnika i tam go wpisać.

 

DPD - www.tracktrace.dpd.com.pl - korzystając z tego linku, możemy przedostać się na dedykowaną stronę kuriera DPD. W okienku „Podaj numer paczki” wpisujemy nasz numer śledzenia podany w mailu.

 Śledzenie paczki w DPD

InPostwww.inpost.pl/sledzenie-przesylek - analogiczna sytuacja jak powyżej, tylko że jest to dedykowana strona innego przewoźnika. Obok numeru śledzenia w nawiasie zawsze napisany jest nasz przewoźnik.

Śledzenie paczki w InPost

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl