Słupek czarny Eglo ALORIA 93099
Opis
Nowoczesny model ALORIA firmy Eglo znakomicie wpasuje się tam, gdzie potrzebne są ciekawe, najprostsze dodatki.
Obszerny, śliczny taras to rzecz bezcenna. By uwydatnić szczególny czar tego obszaru, umieść w nim powyższą lampę.
Czym wyróżnia się tworzywo sztuczne zastosowane w opisywanej lampie? Jest ono wytrzymałe, lekkie oraz niezmiernie praktyczne.
Jeżeli produkt oznaczony jest klasą odporności IP44 mamy 100% pewności, że jest chroniony tak przed drobinkami mającymi wielkość 1 mm, jak i przed kroplami spadającymi pod jakimkolwiek kątem, ze wszystkich stron.
W komplecie nie dostaje się źródeł światła. Trzeba więc mieć w pamięci to, by nabyć je osobno.
Oznaczenie LED READY mówi, że oprawa oświetleniowa została przygotowana do wydajnego współdziałania z energooszczędnymi żarówkami ledowymi.
Dane techniczne
Oświetlenie zewnętrzne | Zewnętrzne - Stojące |
Długość (cm) | 17 |
Waga (kg) | 0,77 |
Szerokość (cm) | 17 |
Wysokość (cm) | 30 |
Gwint żarówki | E27 |
Moc (W) | 60 |
Lampa LED | LED Ready |
Liczba źródeł światła | 1 |
Żarówka w zestawie | NIE |
Zasilanie | 230V |
Kolor abażura/klosza | Czarny |
Kolor oprawy/mocowania | Czarny |
Materiał | Tworzywo sztuczne |
Materiał (opisowo) | odlewane aluminium, plastik |
Informacje | bez przełącznika |
Regulacja wysokości/długości | NIE |
Ruchome źródło światła | NIE |
Styl | Nowoczesny |
Zastosowanie | Na taras |