Wpust kula Redlux VERO R10394
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
5-7 dni roboczych
W magazynie:
50 szt.
Opis
Niezwykle istotne jest dla Ciebie to, żeby przestrzeń była maksymalnie ułożona i optycznie lekka? Zdecyduj się na niezawodną lampę w stylu minimalistycznym VERO Redlux, która zapewni odpowiednią harmonię.
Lampa może być bez obaw instalowana w każdej przestrzeni łazienkowej.
Podstawowym plusem lampy ze szkła jest perfekcyjne rozproszenie oświetlenia, które przepuszczane przez klosz pięknie rozświetla otoczenie.
Jeżeli produkt oznaczony jest klasą szczelności IP44 mamy 100% pewności, że jest chroniony tak przed drobinkami o wielkości 1 milimetra, jak i przed kropelkami wody padającymi pod dowolnym kątem, ze wszystkich stron.
Dane techniczne
Oświetlenie wewnętrzne | Wpusty |
Średnica (cm) | 11 |
Waga (kg) | 0,33 |
Wysokość (cm) | 0,5 |
Gwint żarówki | GU10 |
Moc (W) | 50 |
Lampa LED | LED Ready |
Liczba źródeł światła | 1 |
Zasilanie | 230V |
Klasa ochronności | IP44 |
Kolor abażura/klosza | Biały |
Kolor oprawy/mocowania | Biały |
Materiał | Szkło |
Informacje | Oprawa wpuszczana z ochroną przed wilgocią polecana do montażu w łazience. Osłona jest wykonana z przezroczystego szkła z satynowym środkiem. |
Regulacja wysokości/długości | NIE |
Ruchome źródło światła | NIE |
Styl | Minimalistyczny |
Zastosowanie | Łazienka |