Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Praca i wysyłki w Lajtit.pl - komunikat
Praca i wysyłki w Lajtit.pl - komunikat

Uważnie śledzimy sytuację epidemiologiczną w naszym kraju. W odpowiedzi na nią przygotowaliśmy specjalne procedury zapewniające bezpieczeństwo osób odwiedzających Salon Oświetlenia w Łodzi (ul. Pabianicka 163/165) oraz gwarantujące pełne bezpieczeństwo wysyłek.

Procedury bezpieczeństwa w sklepie z oświetleniem Lajtit.pl

Zarówno magazyn, jak i sklep stacjonarny z lampami pracują, ale w zmienionych godzinach: pn-pt 10:00-15:00, sb nieczynne. W obu tych miejscach umieściliśmy środki dezynfekcyjne, z których pracownicy korzystają wiele razy w ciągu dnia. Dezynfekcja rąk obowiązuje również naszych Klientów i pracowników firm kurierskich.

Dodatkowo podczas kontaktu z Klientami zachowujemy zalecaną bezpieczną odległość 1 metra. Dzięki takim środkom ostrożności możemy nadal działać normalnie, odpowiadając na wszystkie Wasze potrzeby w zakresie oświetlenia.

 

komunikat w sprawie pracy Lajtit.pl w okresie epidemii

 

Odbiory osobiste zamówień z Lajtit.pl

Nasza firma działa w standardowym trybie. W związku z tym odbiory osobiste zamówień również są standardowo realizowane, jednak we wspomnianych wyżej, skróconych. Mogą jedynie nastąpić opóźnienia w dostarczaniu wysyłek, o czym przeczytacie na końcu tego wpisu.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Wszystkich, którzy w tym niepewnym czasie postanowili zostać w domu, zapraszamy do kontaktu przez nasze standardowe kanały:

W każdym z tych miejsc nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i doradzą w kwestii doboru lamp.

  

Możliwe opóźnienia wysyłek

Mimo, że sklep Lajtit.pl pracuje w normalnym trybie, musimy się liczyć z możliwymi opóźnieniami w realizacji wysyłek. Są one spowodowane ograniczeniem pracy przez niektórych producentów lamp oraz firmy kurierskie.

Będziemy nadal pilnie śledzić sytuację epidemiologiczną i dynamicznie reagować na nią, postępując zgodnie z wytycznymi władz państwowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl