Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Plafoniery sufitowe – LED, kryształowe i inne!
Plafoniery sufitowe – LED, kryształowe i inne!

Oświetlenie sufitowe jest bardzo różnorodne. Wybierać możemy na przykład spośród żyrandoli, lamp wiszących i przysufitowych. Zazwyczaj wypełniają one sporą ilość przestrzeni i bardzo rzucają się w oczy. Nieco delikatniejszym rozwiązaniem będzie oświetlenie takie jak lampy plafoniery. Jakie mają zalety i które są teraz w modzie? Dowiesz się w dalszej części tego wpisu!

Plafoniery

Oświetlenie – plafoniery – co nieco o zaletach i rodzajach

Jednym z atutów produktów takich jak plafoniery oświetleniowe jest ich niewielki rozmiar, a przy tym - kolejny walor - stosunkowo nieduża ilość przestrzeni jaką zajmują. W niewielkich i niskich pomieszczeniach plafoniera sprawdzi się doskonale! Wpisując w wyszukiwarce hasła takie jak: lampy sufitowe plafoniery bądź już nieco bardziej konkretnie - z uwzględnieniem materiału bądź stylu: plafoniery kryształowe, plafoniery klasyczne, przekonamy się, że największą zaletą tego typu lamp jest ich bardzo szeroki wybór na rynku. Dobierać można je do absolutnie każdego pomieszczenia w naszym domu, przebierać w stylach, kształtach, kolorach i różnorodnych funkcjach. Dla przykładu poniżej prezentujemy:

  • Plafoniery ledowe – szczególnie spodobają się miłośnikom stylu nowoczesnego ponieważ najwięcej ich przedstawicieli znajdziemy właśnie w takim wydaniu. Plafoniera LED będzie bardzo opłacalnym wyborem z uwagi na swoją energooszczędność. Jeśli ważna jest dla Ciebie kwestia dbałości o nasze naturalne środowisko, to ekologiczna plafoniera sufitowa LED również spełni Twoje oczekiwania.

 Ledowa plafoniera Plafoniera LED Plafoniera ledowa

  • Plafoniery kwadratowe – owalny bądź okrągły kształt plafoniery jest zdecydowanie najpopularniejszy i najczęściej spotykany wśród lamp tego typu. Wyłamująca się z tego schematu i znacznie bardziej oryginalna jest plafoniera kwadratowa, która zaostrzonym kształtem nada pomieszczeniu nieco więcej charakteru niż jej zaokrąglona wersja.

 Plafoniera kwadratowa Kwadratowa plafoniera Plafoniera kwadrat

  • Plafoniery z czujnikiem ruchu – jeśli nieobce jest Ci uczucie szukania po omacku włącznika do jakiejkolwiek lampy, plafoniera z czujnikiem ruchu sprawi, że zapomnisz o istnieniu takiego problemu. Wbudowana w plafonierę funkcja wrażliwości na ruch zapewni Ci bezpieczeństwo i podobnie jak plafoniery LED umożliwi zaoszczędzenie energii.

Plafoniera z czujnikiem ruchu Plafoniera z czujnikiem Z czujnikiem ruchu plafoniera

Stylowe wnętrza - plafoniery łazienkowe i plafoniery do kuchni

Wybierając plafoniery do łazienki zwróć uwagę na to, że muszą mieć one wyższą klasę ochronności od plafonier kuchennych, ponieważ w pomieszczeniu tym narażone są na dużo większą wilgotność i kontakt z wodą. Lampa o wartości IP44 będzie do takiego wnętrza idealna. Do kuchni nada się natomiast plafoniera o najpowszechniejszej wartości - IP20.

Plafoniera łazienkowa Plafoniera do łazienki Plafoniera łazienkowa

Plafoniery do przedpokoju i plafoniery do salonu –  takie są na topie!

Omawiane pomieszczenia są z reguły pierwszymi, do jakich kierujemy się my czy nasi goście po wejściu do domu. Warto zatem zadbać o to, aby wywierały pozytywne wrażenie. Duży wpływ na to może mieć oświetlenie, dlatego zadbaj o to, aby plafoniera do salonu lub przedpokoju miała ciekawy styl i wzornictwo. Oto kilka propozycji:

  • Nowoczesne plafoniery

 Nowoczesna plafoniera Plafoniera nowoczesna Plafoniera nowoczesna do salonu

  • Plafoniery w stylu klasycznym

 Klasyczna plafoniera Plafoniera klasyczna Plafoniera w stylu klasycznym

  • Plafoniery glamour

 Plafoniera glamour Glamour plafoniera Plafoniera w stylu glamour

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl