Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Plafon LED z pilotem - przegląd popularnych rozwiązań
Plafon LED z pilotem - przegląd popularnych rozwiązań

Wszyscy chcą, by oświetlenie w domu pięnie wyglądało, tworzyło odpowiednio przytulną atmosferę we wnętrzu. Dla coraz większej ilości osób to jednak za mało. Chodzi bowiem także o to, by cały system świetlny mógł być obsługiwany jak najwygodniej. By tak było, producenci tworzą liczne plafony na pilota. Używając ich włączymy i wyłączymy światło, a także ustawimy odpowiednie jego natężenie czy barwę nie wstając z łóżka lub od stołu. Poniżej prezentujemy te modele omawianych lamp, które w ostatnim czasie budzą największe zainteresowanie Klientów.

 

lampy sufitowe z pilotem plafony Eglo SALOBRENA-C

 

Eglo Giron-S - plafon na pilot z gwiazdkami

Szukasz oświetlenia które jest nieduże, lekkie i bezpieczne nawet dla dzieci? Proponujemy lampę sufitową Giron-S 97541. Jej klosz wykonany jest z trwałego, ale bardzo eleganckiego plastiku z efektem kryształu i gwieździstego nieba. Jego waga jest niewielka - wraz z metalową podstawą konstrukcja waży 2,31 kg. Spora jest natomiast moc świecenia, która wynosi aż 4000 lumenów. Produkt zaliczany jest do grupy plafony LED na pilota, gdyż posiada zintegrowany moduł ledowy. Stopnie zmiany barwy światła są tu trzy: 3 000 Kelwinów (ciepły), 4 000 Kelwinów (neutralny) oraz 5 000 Kelwinów (zimny). W zależności więc od tego, czy w danej chwili będziemy potrzebowali światła do pracy, czy też do odpoczynku - możemy łatwo dobrać odpowiedni kolor towarzyszącego nam oświetlenia.

 

plafon pilot Eglo GIRON-S 97541

 

Spotlight Ramme - plafony z pilotem prostokątne

Wyżej prezentowany model miał klasyczny, okrągły kształt. Jeśli jednak szukasz czegoś mniej typowego, proponujemy model Ramme 914022. Po pierwsze: jego klosz jest wykonany z jasnego, trwałego, dębowego drewna olejowanego, w którym osadzono nowoczesne moduły ledowe. Po drugie: omawiany plafon do salonu z pilotem ma kształt dwóch połączonych ze sobą prostokątów. Szerokość jednego to 540 mm, zaś szerokość całej konstrukcji to 820 mm. Warto wspomnieć również o mocy świecenia, gdyż jest ona nad wyraz duża i wynosi 4 480 lumenów. Przy takim świetle z powodzeniem wykonamy nawet prace wymagające największej precyzji. Barwa światła jest tu ciepła, a samo oświetlenie można w sposób płynny ściemniać i rozjaśniać.

 

2 plafon z drewna z pilotem Spotlight Ramme 914022

 

Eglo Azar - plafon z pilotem i wiatrakiem

W Twoim domu czy biurze nie ma klimatyzacji, a chcesz się skutecznie ochłodzić w najgorętsze dni? Proponujemy Ci lampy z wiatrakiem, które przebojem wracają na salony. Korzystając z nich nie musisz się martwić o posiadanie dodatkowego wiatraka podłogowego czy biurkowego. Wystarczy, że takie plafony sufitowe LED na pilota uruchomisz jednym naciśnięciem klawisza, po czym od razu poczujesz przyjemny ruch powietrza. Model Azar 35019 jest wyposażony w 7 czarnych ramion z aluminium i energooszczędny, cichy silnik DC. Średnica całej konstrukcji to nieco ponad 152,4 cm, co pozwala na skuteczne schłodzenie nawet pomieszczenia o powierzchni powyżej 25 m2. Całość obsługiwana jest radiowym pilotem, dzięki któremu ustawimy jedną z pięciu predefiniowanych prędkości pracy ramion, a także ustawimy tryb letni lub zimowy.

 

sufitowa lampa z wiatrakiem i pilotem Eglo Azar 35019

 

Globo Tune - plafon LED na pilota z głośnikiem

Światło i muzyka generowane przez jedno urządzenie? Nie ma najmniejszego problemu. Wystarczy, że wybierzesz produkt oznaczony jako Globo Tune 41341-36. Ten niepozorny model posiada wbudowany głośnik bluetooth, dzięki czemu po połączeniu się z nim z poziomu telefonu możesz wygodnie słuchać ulubionej muzyki. Warto też wspomnieć o tym, że omawiany artykuł to plafon LED RGB z pilotem. Zmiennym, kolorowym światłem świeci środkowa część tej lampy. W mlecznym szkle akrylowym klosza umieszczono małe kryształki K5, które dają efekt migoczących iskierek. Konstrukcja ma średnicę 60 cm, a moc świecenia to 3 200 lumenów.

 

4 plafon glosnik RGB pilot Globo Tune 41341-36

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl