Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Topowe reflektory zewnętrzne - przegląd
Topowe reflektory zewnętrzne - przegląd

Jaki produkt określany jest nazwą reflektor ogrodowy? Jest to rodzaj oświetlenia kierunkowego o dużej mocy, które charakteryzuje się klasą bezpieczeństwa adekwatną do zastosowań wewnętrznych (minimum IP44). Takie produkty mogą mieć rozmaite rozmiary, moce i kolory obudów, jednak wszystkie łączą powyższe cechy. 

Warto się zastanowić nad wyborem właściwego źródła światła w powyższych lampach. Czy reflektor LED zewnętrzny to jedyny wybór, czy też dostaniemy opcje z żarówkami tradycyjnymi lub halogenowymi? Często także pojawia się pytanie o sposób montażu: czy lepiej wybrać ścienny, czy ten ziemny? Oczywiście decyzja zależy od osobistych preferencji klienta. Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych rozwiązań, które klienci wybierają najczęściej.

 

reflektor lampa wbijana ogrodowa

 

Reflektor zewnętrzny z  czujnikiem ruchu - od Redlux

Czujnik ruchu to moduł znany już od bardzo wielu lat. Dzięki niemu światło przed domem rozjaśni się tylko wtedy, gdy będzie obok przechodził człowiek. Zgaśnie natomiast w chwilę po tym, gdy użytkownik zniknie z zasięgu czujnika. Takie zintegrowane rozwiązanie posiada między innymi reflektor ogrodowy LED Redlux Ponta R12982. Tę płaską lampę elewacyjną możemy nakierowywać w górę lub w dół, modyfikując jej położenie w zakresie 120 stopni. Jeśli chodzi o klasę szczelności, zamieszczono tu oznaczenie IP54. Mówi ono o znacznie zwiększonej wytrzymałości na działanie wody i zanieczyszczeń przynoszonych przez wiatr. Warto wiedzieć, że tego typu lampy określane są często zamiennie rónież jako naświetlacze LED.

 

ledowy reflektor do ogrodu Redlux Ponta R12982

 

Od marki Globo - reflektor ogrodowy solarny

Oświetlenie solarne w ogrodzie to doskonałe rozwiązanie. Nie musimy się tu bowiem martwić o podłączenie produktu do sieci elektrycznej, a sama energia czerpana ze słońca jest zupełnie darmowa. Jeśli lubimy takie rozwiązania, z pewnością przypadną nam do gustu ścienne reflektory ogrodowe Globo Solar 37201S. Lampy te są zasilane z panelu solarnego, który ładuje baterie litowo-jonowe o pojemności 1 500 mAh. Gdy słońca za oknem jest mniej, wtedy możemy podłączyć oświetlenie do prądu - w zestawie zawiera ono bowiem przewód o długości 4,7 m. Do kompletu dołączony jest czujnik ruchu mający zasięg do 5 m. Pod kątem klasy szczelności produkt zakwalifikowano do grupy IP44.

 

reflektor zewnetrzny sloneczny Globo Solar 37201S

 

Hit od Eglo - reflektor ogrodowy wbijany 

Nietypowe rozwiązanie pozwalające pięknie doświetlić krzewy i drzewa? Postaw na naświetlacze wbijane w ziemię EGLO FAEDO 4 LED 98185, które świecą na różne kolory z palety RGB. Używając dołączonego pilota możesz tu nie tylko rozjaśnić czy przyciemnić oświetlenie, ale też wybrać jedną z wielu jego dostępnych barw. I to wszystko za pomoc jednego kliknięcia przycisku na pilocie, gdy będziesz sobie wygodnie relaksował na leżaku czy leżąc na kocu rozłożonym na trawie. Dodatkowo omawiany reflektor zewnętrzny LED ma aż 5 lat ochrony gwarancyjnej producenta, czyli więcej niż większość produktów dostępnych na rynku.

 

reflektor rgb wbijany do oswietlenia roslin EGLO FAEDO 4 LED 98185

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl