Opinie o Nas
do kasy suma: 0,00 zł do darmowej dostawy brakuje 300,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

REGULAMIN PROMOCJI

"KUPUJ LAMPY AZZARDO

– ODBIERAJ BONY DO RTV EURO AGD”

§1

POSTANOWIENIA WSTĘPNE

 1. Organizatorem promocji „Kupuj lampy AZzardo – odbieraj bony do RTV Euro AGD”, zwanej dalej „promocją”, jest firma Oświetlenie Lajtit Jacek Stawicki siedzibą w Łodzi (93-490), ul. Pabianicka 163/165, zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 7272491257, REGON 142799272.

 2. Promocja jest prowadzona za pośrednictwem sklepu internetowego lajtit.pl, zwanego dalej „sklepem”.

§2

WARUNKI UDZIAŁU W PROMOCJI

 1. Promocja rozpoczyna się w dniu 02.10.2019 r. i trwa do odwołania.

 2. Ze względów niezależnych od Organizatora promocja może zostać zakończona we wcześniejszym terminie. W przypadku zaistnienia powyższej sytuacji, Organizator zamieści stosowną informację na stronie lajtit.pl/regulamin_promocji_z_bonami.
 3. W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne i prawne.

 4. Skorzystanie z promocji następuje poprzez zakup produktów marki AZzardo na stronie lajtit.pl.

 5. Udział w promocji oznacza akceptację zasad promocji zawartych w niniejszym regulaminie oraz akceptację zasad regulaminu sklepu opublikowanego na: lajtit.pl/regulamin_zakupow.

 6. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Wyjątkiem jest promocja „Darmowa dostawa od 300 zł”, która łączy się z promocją „Kupuj lampy AZzardo – odbieraj bony do RTV Euro AGD”.

 7. Promocja obowiązuje dla wszystkich form płatności i dostawy.

 8. Klient może skorzystać z promocji wielokrotnie.

§3

NAGRODY

 1. Za zakup produktów objętych promocją uczestnik otrzyma bony podarunkowe do wykorzystania w sieci sklepów RTV Euro AGD.

 2. Każde 100 zł wydane na produkty AZzardo to bon o wartości 10 zł do wykorzystania w sieci sklepów RTV Euro AGD.

 3. Bony można wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD (lista sklepów dostępna na www.euro.com.pl/sklepy.bhtml), jak i w sklepie internetowym www.euro.com.pl.

 4. Bony będą wysyłane do uczestników w formie elektronicznej (e-bon z kodem), na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.

 5. Wysyłka bonów nastąpi w terminie maksymalnie 21 dni od daty dostarczenia do Klienta przesyłki z zamówionym towarem.

 6. Nagród otrzymanych w promocji nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny ani rzeczowy.

 7. Potwierdzenie przyznania nagród nastąpi w wiadomości mailowej wysłanej do uczestnika po dokonaniu zakupu promocyjnego.

§4

REKLAMACJE

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji można zgłaszać w szczególności drogą elektroniczną na adres e-mail kontakt@lajtit.pl.

 2. W celu przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji prosimy o podanie opisu przyczyn uzasadniających reklamację.

 3. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 od dnia ich otrzymania przez organizatora Promocji.

 4. Procedura reklamacyjna przyjęta przez organizatora promocji nie narusza w żaden sposób uprawnień przyznanych uczestnikowi promocji na mocy powszechnie obowiązującego prawa, w tym możliwości dochodzenia roszczeń na drodze postępowania sądowego.

§5

DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW PROMOCJI

 1. Dane osobowe uczestników Promocji będą wykorzystywane w oparciu o obowiązujące przepisy prawa w szczególności Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

§6

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Niniejszy Regulamin promocji „Kupuj lampy AZzardo – odbieraj bony do RTV Euro AGD” jest publicznie dostępny na stronie: lajtit.pl/regulamin_promocji_z_bonami.

 2. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w przypadku zaistnienia ważnej przyczyny rozumianej jako:

  1. zmiana przepisów prawa regulujących zasady i organizację przeprowadzania Promocji, wpływająca na wzajemne prawa i obowiązki organizatora i uczestników Promocji;

  2. przedłużenie lub skrócenie terminu obowiązywania Promocji;

  3. zmiana sposobu przeprowadzania Promocji spowodowana względami technicznymi lub technologicznymi.

 3. W przypadku dokonania zmiany w Regulaminie, Organizator udostępni tekst jednolity Regulaminu poprzez jego publikację pod adresem lajtit.pl/regulamin_promocji_z_bonami.

 4. Zmiana Regulaminu nie wpływa na zamówienia złożone w ramach promocji przed dokonaniem zmiany.

 5. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie postanowienia regulaminu serwisu dostępnego na https://lajtit.pl/regulamin_zakupow oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

 6. Regulamin wchodzi w życie z dniem 02.10.2019 r.

Newsletter
Zapisz się i pierwszy otrzymuj promocje, nowości, porady.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl