Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Reklamacje i zwroty

POZNAJ WARUNKI REKLAMACJI I ZWROTÓW

 

Administratorem Twoich danych osobowych przekazywanych w procesach reklamacji i zwrotów jest M-Form sp. z o.o., kliknij i dowiedz się więcej m.in. po co nam Twoje dane i jakie masz prawa

ADRES DO WYSYŁKI REKLAMACJI I ZWROTÓW

M-Form sp. z o. o.

ul. Przewodnia 16

93-419 Łódź

Powyższy adres jest wyłącznie adresem wysyłkowym.

REKLAMACJE PRODUKTÓW

Sprzedawca informuje, że ma obowiązek dostarczyć towar wolny od wad. 

Reklamacje można składać pisemnie na adres Sprzedawcy:

M-Form sp. z o. o.

ul. Przewodnia 16

93-419 Łódź

lub mailowo na adres: reklamacje@lajtit.pl

W reklamacji należy podać dane Klienta, numer zamówienia (lub inne dane pozwalające je zidentyfikować), opis zdarzenia będącego podstawą reklamacji oraz (opcjonalnie) numer konta, na który Sprzedawca dokona przelew zwrotny.

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania przez Sprzedawcę.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu mailowego: reklamacje@lajtit.pl lub telefonicznego: 600 732 000.

Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

ZWROTY PRODUKTÓW (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)

 1. Jeżeli dokonują Państwo zakupu jako Konsument w rozumieniu art. 22[1] kodeksu cywilnego, mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Jeżeli przedmiotem umowy jest wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, termin ten wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.
 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład złożonego na piśmie przesłanym pocztą na adres: ul. Przewodnia 16 Łódź 93-419 lub mailowo na następujący adres e-mail: kontakt@lajtit.pl.
  Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
 4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby, wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 5. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
 6. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania rzeczy lub do chwili dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzą się Państwo na inne rozwiązanie i nie wiąże się ono z powstaniem dla Państwa dodatkowych kosztów.
 7. Proszę odesłać lub przekazać nam zwracaną rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 8. Będą musieli Państwo ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 9. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

PLATFORMA INTERNETOWEGO SYSTEMU ROZSTRZYGANIA SPORÓW

Informujemy, że pod adresem: ec.europa.eu/consumers/odr/ znajduje się platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów dotyczących umów zawartych na odległość pomiędzy konsumentami a przedsiębiorcami. Platforma stanowi punkt dostępu dla konsumentów i przedsiębiorców, którzy chcieliby skorzystać z pozasądowego rozstrzygania sporów konsumenckich dotyczących transakcji internetowych”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl