Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Promocja

Rozgałęźniki / przejściówki / łączniki

rozgałęźnik do żarowkiKup do szynoprzewodów - rozgałęźniki i łączniki

Systemy szynowe składają się z kilku elementów. Najważniejszym z nich jest sama szyna. Maksymalna długość sprzedawanych elementów to około 2 metry. Gdy chcemy stworzyć większy zestaw, należy kupić łącznik do oświetlenia. Przy jego użyciu stworzymy proste linie, na których umieścimy spoty ze źródłami światła. Gdy z kolei chcemy stworzyć system załamany czy wręcz prostokątny, konieczny będzie rozgałęźnik do szynoprzewodów. Pozwala on na skierowanie w trzy, a nawet w cztery strony.

Zanim jednak wybierzemy określony model, zwróćmy uwagę czy dany łącznik wewnętrzny przeznaczony jest do szyny jedno- czy trzyfazowej. To znaczna różnica, wpływająca na sposób działania całej instalacji szynowej.

Rozgałęźnik do żarówek zwiększa funkcjonalność lampy

Rozgałęźnik żarówki E27 to cały czas mało znany produkt. Mało kto widać wie, że oświetlenie pojedyncze można banalnie prosto przerobić na to z dwoma czy trzema źródłami światła. Zyskujemy w ten sposób o wiele większą moc oświetlenia, dopasowaną do wielkości pokoju i wykonywanych w nim czynności. Nie wydamy na to dużo. Rozgałęźniki podwójne do żarówek kosztują od kilku złotych, a te bardziej rozbudowane to ceny kilkudziesięciu złotych.

Co więcej, przejściówka żarówki może pozwolić na to, by w modelu z jednym gwintem umieścić zupełnie inny typ źródła światła. I, co ważne, robi się to bardzo szybko. Wystarczy wkręcić rozdzielacz żarówki w obecny gwint i po sprawie. Nie ma chyba prostszego sposobu na wprowadzenie tych podstawowych zmian w instalacji.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl