Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Sprawdzone lampki świąteczne zewnętrzne – na Boże Narodzenie
Sprawdzone lampki świąteczne zewnętrzne – na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to czas, który jednoznacznie kojarzy się ze światłem. Domowe wnętrze rozjaśniają wtedy między innymi lampki choinkowe i świeczniki. Dzięki nim atmosfera staje się bardziej nastrojowa, przytulna. Jednak i na zewnątrz warto umieścić bożonarodzeniowe, świecące akcenty. Do wyboru mamy przynajmniej kilka ich rodzajów.

Najpopularniejsze zewnętrzne oświetlenie świąteczne to lampki choinkowe zewnętrzne, zasilane sieciowo, bateryjnie lub solarnie. Do tego dochodzą projektory zewnętrzne LED, które ozdobią elewację budynku, girlandy zewnętrzne LED oraz figurki bożonarodzeniowe LED. Przedstawiamy kilka najpopularniejszych spośród powyższych produktów.

 

lampki świąteczne zewnętrzne LED Markslojd EcolightMarkslojd Ecolight - lampki świąteczne zewnętrzne LED 

Łańcuch lampek Markslojd Ecolight ma długość 700 cm (sznur lampek + kabel zasilający), a odległość pomiędzy poszczególnymi diodami LED wynosi tu 10 cm. Produkt ma klasę ochronny IP44, może więc być bez obaw stosowany na wolnym powietrzu, bez względu na panujące w danej chwili warunki atmosferyczne. Lampki podłączane są pod zasilanie sieciowe. Ich zaletą jest także to, że diody LED świecą na różne kolory (czerwony, zielony i niebieski), co daje bardzo ciekawy efekt dekoracyjny.

Zobacz cenę i kup

 

girlandy świąteczne zewnętrzne LED Polux LofcikPolux Lofcik - girlandy bożonarodzeniowe solarne

Dzięki zasilaniu solarnemu girlandy bożonarodzeniowe Polux Lofcik nie tylko fenomenalnie wyglądają, ale też nie zużywają domowego prądu. Zasilanie solarne ma również tę zaletę, że nie musimy podłączać lampek do sieci, dzięki czemu możemy je umieścić nawet daleko od budynku. Produkt składa się z przedowu, na którym umieszczono 10 żarówek LED z ozdobnymi kloszami. Żywotność diod LED to w tym przypadku aż 10 000 godzin, co jest równe ponad 400 dniom ciągłego świecenia.

Zobacz cenę i kup
 

projektor świąteczny zewnętrzny LED Markslojd CosmoramaMarkslojd Cosmorama - projektor świąteczny LED gwiazdy

Wykonany z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz metalu projektor zewnętrzny LED Markslojd Cosmorama pięknie ozdobi elewację budynku. Po wbiciu go w ziemię , ustawieniu w odpowiednim kierunku i podłączeniu do zasilania sieciowego na naszym domu czy garażu pojawią się piękne gwiazdy o różnych rozmiarach. Długość kabla zasilającego w tym modelu to 3 m, a sam produkt ma wysokość 31 cm, szerokość 12 cm i głębokość 9 cm.

Zobacz cenę i kup

 

latarenka zewnętrzna na święta Globo Nonni

 

Latarnia świąteczna na balkon - Globo Nonni

Jeszcze innym pomysłem na to, by ciekawie oświetlić dom w tym szczególnym czasie, jest lampion bożonarodzeniowy zewnętrzny Globo Nonni. Dostępny jest on w aż czterech wersjach. Każda z nich ma wysokość 27,5 cm oraz szerokość podstawy 10,5 cm. To, co różni poszczególne modele, to między innymi kolor oprawy: do wyboru mamy biały, czarny i brązowy. Jeśli chodzi o wnętrze latarenki, możemy zdecydować się na świeczki LED bądź przepiękną oprawę w kształcie diamentu. Każda z tych opcji świeci przytulnym, ciepłym światłem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl