Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Znasz te bombki LED? Pokochasz je!
Znasz te bombki LED? Pokochasz je!

Jak święta, to choinka. Jak choinka, to i łańcuchy, lampki i bombki. Choć w okresie Bożego Narodzenia szczególną uwagę przywiązuje się do tradycji, to może w pewnych aspektach warto sięgnąć po odrobinę nowoczesności? Niestandardowym, ale bardzo efektownym elementem świątecznego wystroju każdego domu lub mieszkania będą z pewnością świecące bombki choinkowe. Nie byle jakie - bombki ledowe na baterie!

 Bombki świąteczne LED

Bombka z ledami – przepiękne kule świecące

Czym zazwyczaj charakteryzuje  się bombka ledowa? Co może ją wyróżniać na tle tradycyjnych modeli tego typu produktów? Pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy, to rozmiar jaki ma świecąca bombka LED. Ponieważ we wnętrzu takich artykułów jak świecące bombki na choinkę kryją się niewielkie ledowe lampki, często są one nieco większe niż standardowe bombki choinkowe. W odróżnieniu od tradycyjnych bombek, posiadają zasilanie – zazwyczaj bateryjne, a żeby świecenie było dobrze widoczne, tworzone są zazwyczaj z transparentnego materiału. Szczególnie popularna, choć krucha i delikatna jest bombka szklana LED.

ASPLIDEN MYREN LINA

Bombki świecące na baterie – mogą być nietypowe!

Omawiany typ produktu może mieć przeróżne oblicza. Bo kto powiedział, że bombka LED musi być  tylko okrągła, bądź zawierać w sobie jedynie same diody? Często spotykanym elementem jest szopka w bombce podświetlana lub inne, kojarzące się ze świętami motywy. Bombka świecąca występować może w różnych kształtach i mieć namalowane na sobie rozmaite wzory od choinek po śnieżynki i gwiazdki. Nie wszystkie bombki muszą być także tylko i wyłącznie dekoracjami wiszącymi. Dobrze i nietypowo prezentować będzie się także bombka na stojaku podświetlana LED.

Duża świecąca bombka – te modele bardzo polecamy

Bombka ASPLIDEN

Ta świąteczna dekoracja posiada nieco geometryczny kształt i wyróżnia się tym na tle bombek okrągłych. Wykonana jest ze szkła, przez które doskonale widać malutkie światełka jakie zostały w niej zamieszczone.

Bombka LINA

Prezentowany obiekt jest dość nietypowy ze względu na swój kolor. Podczas gdy większość świątecznych ozdób jest zdominowana przez barwy takie jak złoto, srebro, biel, zieleń, brąz czy czerwień, lampa LINA dostępna jest w kolorze fioletowym!

Bombka ORNAMENT

Artykuł wyróżnia się dymionym kloszem, który nieco przytłumi światełka znajdujące się we wnętrzu i pozwoli na stworzenie niesamowitego klimatu.

MYREN MYREN MYREN

Nietypowe w prezentowanych produktach jest ich wnętrze, do którego wgląd mamy dzięki temu, że stworzone są ze szkła. W środku dostrzec można domki, choinki lub bałwanka – przepiękne świąteczne i pełne magii motywy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl