Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Choinki świąteczne LED - zobacz drzewka bożonarodzeniowe od Markslojd
Choinki świąteczne LED - zobacz drzewka bożonarodzeniowe od Markslojd

Co symbolizuje choinka bożonarodzeniowa? Dlaczego umieszczamy choinkę na święta w swoich domach? Wszytko ma źródło w czasach przedchrześcijańskich. Już wtedy bowiem całorocznie zielone drzewko wiązano z odradzaniem się, trwaniem oraz płodnością. Do tradycji chrześcijańskiej choinka weszła w XVI wieku, początkowo na terenie Alzacji, później w całym religijnym świecie.

Podstawą świętowania dla wielu osób są duże choinki naturalne bądź sztuczne. Warto jednak zadbać także o mniejsze dekoracje świąteczne. Małe choinki LED tworzy między innymi marka Markslojd. Bardzo popularne są zwłaszcza nieduże drzewka wykonane z drewna czy metalu. Są to nowoczesne choinki, które w bardzo oryginalny sposób ozdobią wnętrze. Przedstawiamy 3 ciekawe ich modele.

 

Choinka ledowa Markslojd Hulda 703920

Drewniana choinka LED Markslojd Hulda ma wysokość 40 cm i taką samą szerokość. Umieszczono na niej diody LED w ilości 10 sztuk, które ukryte są pod ozdobnymi bombkami. Zasilana jest ona za pomocą trzech baterii AAA, które należy dokupić osobno. Na szczycie drzewka znajduje się drewniana gwiazdka, zaś bombki mają kształt okrągły z wyciętymi w środku płatkami śniegu. 

 

choinka drewniana świąteczna Markslojd Hulda biała choinka z drewna Markslojd Prince choinka bożonarodzeniowa Markslojd Borken

 

Markslojd Prince 703882 - biała choinka LED

Biała choinka z drewna Prince to kolejny z produktów marki Markslojd, który na pewno zachwyci niejedną osobę. Pomalowane na śnieżną biel drewno nie tylko bowiem wycięto w kształt drzewka, ale też umieszczono na jego gałęziach zwierzęta, gwiazdy i mniejsze drzewka. Cała ażurowa konstrukcja prezentuje się dzięki temu wyjątkowo. Choinka ma wysokość  47 cm i świeci za pomocą 11 zintegrowanych diod LED.

 

Metalowa choinka świąteczna Markslojd Borken 703408

Delikatna choinka z metalu Markslojd Borken to drzewko, na którym zawieszono klasyczne ozdoby w formie aniołków, śnieżnych płatków oraz małych gwiazd. Jest ona zasilana bateriami i posiada wbudowany timer pozwalający wyłączyć diody LED po wybranym czasie. Produkt ma wysokość 45 cm i będzie doskonałą dekoracją na komodzie lub świątecznym stole.

 

duża choinka LED

 

Duże choinki sztuczne z oświetleniem LED

Wszystko, o czym pisaliśmy wyżej, to małe, bożonarodzeniowe lampki nocne. Na koniec zapraszamy Was do zakupienia pełnowymiarowego drzewka świątecznego, którego wysokość to aż 210 centymetrów. Drzewko świąteczne LED Markslojd Granlund. Jest to propozycja dla tych, którzy nie mają w domu zbyt wiele miejsca, a mimo tego chcą mieć piękną ozdobę. Model Granlund to bowiem tak naprawdę świecąca choinka w formie połowy drzewka. Po dosunięciu jej do ściany prezentuje się perfekcyjnie! Całość udekorowana jest sztucznym śniegiem, a oświetla ją aż 120 diod LED. By wygodnie podłączyć produkt do prądu, przewód zasilający ma długość aż 6 m.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl