Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Gwiazda betlejemska LED oświetli Twój dom i ogród w święta!
Gwiazda betlejemska oświetli Twój dom i ogród w święta!

Gwiazda bożonarodzeniowa jest nieodłącznym elementem świątecznych dekoracji. Przy ubieraniu choinki zajmuje ona zaszczytne miejsce na samej górze, aby jej blask mógł omiatać całe pomieszczenie.

Jaką wybrać dekorację do nowoczesnego wnętrza? Jaka gwiazda LED zewnętrzna będzie odpowiednia do ogrodu? Jak ozdobić okno? Wszystko o oświetleniu świątecznym przy użyciu gwiazd w poniższym artykule!

Gwiazdy LED - oświetlenie świąteczne

 

Święta – lampy bożonarodzeniowe gwiazdy

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, kiedy w radiu lecą zimowe hity, a przy ognisku domowym rodzina dekoruje mieszkanie. Dużą furorę robią świąteczne dekoracje, które spotkać można w hotelach, restauracjach, biurach, a nawet domowych salonach. Gwiazda na okno ledowa to jedna z tych ozdób, która jest najchętniej nabywana. Jednak to nie wszystko, ponieważ w momencie ubierania choinki powstała wizja, aby na jej czubku zamontowana została gwiazda świecąca. Gwiazdy bożonarodzeniowe stały się nieodłączną ozdobą świąt, a co za tym idzie, wkradły się do domostw i ogrodów. Duża gwiazda betlejemska LED może zagościć na naszym podwórku i witać gości przybywających do domostwa podczas świąt.

 

Gwiazda bożonarodzeniowa szara Aldex Montu  Gwiazda stojąca świąteczna Markslojd Clara  Gwiazda LED biała Markslojd Hall

Gwiazdy bożonarodzeniowe

 

Jakie żarówki do gwiazdy świątecznej wybrać?

Żarówki tradycyjne przestają być używane przy oświetleniu dekoracyjnym, ponieważ oświetlenie ledowe posiada zdecydowanie więcej zalet w zastosowaniu.

Żarówki LED:

  • Nie różnią się niczym od klasycznych oraz można dostać je we wszystkich możliwych gwintach.
  • Nie nagrzewają się.
  • Zużywają o wiele mniej energii.
  • Są trwalsze od tradycyjnych żarówek.
  • Rozświecenie żarówki trwa poniżej jednej sekundy.

Gwiazdy bożonarodzeniowe ledowe są stąd najlepszym i najpopularniejszym wyborem na rynku dekoracji świątecznych. Poprzez swoją energooszczędność i trwałość są ozdobą na wiele lat, która rozświetli każde Święta Bożego Narodzenia. W większości opraw znajduje się już zintegrowany LED, który nie podlega wymianie.

 

Gwiazda LED czarna Marklojd Karla  Gwiazda betlejemska biała Markslojd Lovisa  Gwiazda bożonarodzeniowa LED Sompex Lucy

 

Spadająca gwiazda do aranżacji ogrodu

Ozdoby świąteczne są tak samo ważne wewnątrz domów, jak i na zewnątrz. Modne są dekoracje bożonarodzeniowe w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Na zewnątrz nie może zabraknąć gwiazdy betlejemskiej.

Czym musi charakteryzować się lampa gwiazda na zewnątrz?

Najważniejsza jest klasa ochronności takowej lampy, bowiem lampa nieprzygotowana do warunków atmosferycznych zostanie uszkodzona przez deszcz, wiatr lub śnieg. Gwiazda led do ogrodu musi mieć IP44 lub wyżej, ponieważ to gwarantuje odporność na deszcz.

Jaką gwiazdę bożonarodzeniową wybrać?

Na rynku znajdziemy gwiazdy bożonarodzeniowe do każdego rodzaju wnętrz oraz w różnorakim wzornictwie. W zależności od preferencji znajdziemy drewnianą gwiazdę betlejemską, z metalu, z papieru i tworzywa sztucznego. Oświetlenie świąteczne tego rodzaju może mieć wymienne źródła światła, jednak najczęściej stosowane jest zintegrowane na stałe diodami LED. Sprawdź już teraz ozdoby świąteczne, aby być przygotowanym na magiczne święta!

 

Gwiazda bożonarodzeniowa LED Markslojd Wivi  Gwiazda betlejemska LED Markslojd Bright  Gwiazda świąteczna czarna Markslojd Asterix

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl