Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Promocja

Systemy szynowe magnetyczne 1-fazowe

magnetyczne oświetlenie szynowe czarneMagnetyczny system szynowy - zasady działania

Jak działa tradycyjne oświetlenie szynowe - wie chyba każdy. Ma ono formę listew, w które instaluje się dedykowane spoty podłączane w odpowiedni sposób. Czy jednak macie świadomość, że w sklepach dostępne są jeszcze nowocześniejsze ich wersje? Są to szynoprzewody na magnes, które produkuje między innymi marka Light Prestige. To rozwiązanie jest jeszcze prostsze w montażu i zapewniają możliwość jeszcze dokładniejszego kreowania sceny świetlnej w pomieszczeniu. Wszystko dlatego, że zamiast wsuwania czy przykręcania takie elementy tylko styka się z sobą, a w odpowiedniej pozycji utrzymuje je elementy magnetyczne.

Oświetlenie szynowe magnetyczne - poznajemy je bliżej

Każdy z elementów, które wchodzą w skład omawianych systemów, wyposażone są w adaptery magnetyczne łączące się z dedykowanymi płaskownikami w szynach. W takiej sytuacji oprawy oświetleniowe montowane są bez użycia żadnych narzędzi. Gdy chcemy zmienić ich położenie, mocniej pociągamy je, rozdzielając system, i umieszczamy w nowym miejscu.

Co ciekawe, systemy szynowe magnetyczne można montować nie tylko na suficie, jak i na ścianie. Elementy utrzymujące je w odpowiedniej pozycji są bowiem bardzo silne i nie pozwolą na zmiany położenia. Jest więc i estetycznie, i trwale. By natomiast zapewnić duży uniwersalizm rozwiązania, szynoprzewody magnetic wykańczane są w ponadczasowym kolorze czarnym. Pasuje on do styli nowoczesnego, loftowego, minimalistycznego, a nawet glamour.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl