Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Targi Oświetleniowe AZzardo - Lajtit.pl nagrodzone!
Targi Oświetleniowe AZzardo - Lajtit.pl nagrodzone!

W dniach 28-29.08.2019 odbyły się dziesiąte już targi oświetleniowe AZzardo. Jest to największa w Polsce impreza targowa dedykowana wyłącznie branży lamp i akcesoriów. W te dni marka AZzardo świętowała również swoje okrągłe, dziesiąte urodziny. Nie mogło więc nas zabraknąć na tym wydarzeniu! 

Podczas targów po raz kolejny mogliśmy docenić to, z czego lampy AZzardo są najbardziej znane, czyli najwyższą jakość wykonania oraz najlepszy, perfekcyjnie dopracowany design. Przygotowano jednak także niespodzianki. Pierwszą z nich były rozwiązania Smart Home dodane do lamp, które wejdą do sprzedaży jeszcze w tym roku. Kolejną zaś były nagrody dla najlepszych dystrybutorów AZzardo. Z dumą informujemy, że zostaliśmy zaliczeni do tego wyróżnionego grona!

Nowe lampy AZzardo - targi AZzardo 2019 Nowe lampy AZzardo - targi AZzardo 2019 Nowe lampy AZzardo - targi AZzardo 2019

Nagroda dla sklepu Lajtit.pl

Z okazji swojego dziesięciolecia AZzardo nagrodziło swoich topowych dystrybutorów swoich produktów. Wyróżnienia przyznano za znaczny wzrost sprzedaży rok do roku. Podczas uroczystej gali dowiedzieliśmy się, że i Lajtit.pl znajduje się na tej ekskluzywnej liście.

Tę nagrodę dedykujemy Wam - naszym Klientom. To Wy bowiem nieustannie coraz bardziej doceniacie lampy AZzardo, wybierając je do swoich wnętrz. Dziękujemy!

Oświetlenie AZzardo - targi 2019 Oświetlenie AZzardo - targi 2019 Oświetlenie AZzardo - targi 2019

AZzardo Smart - nowoczesne lampy dopasowane do Ciebie

Sezon 2018/2019 w lampach AZzardo upłynie pod znakiem rozwiązań Smart Home. Wybierając to oświetlenie gdziekolwiek będziesz, otrzymasz możliwość precyzyjnego zarządzania swoim oświetleniem. Wystarczy tylko, że będziesz posiadał dostęp do Internetu. Inteligentne modele już wkrótce kupisz na lajtit.pl/lampy_azzardo.

Funkcje, jakie posiadają lampy AZzardo Smart, to:

 • sterowanie za pomocą aplikacji (systemy Android i iOS),
 • włącz / wyłącz,
 • ustaw harmonogram wydarzeń,
 • ustaw poziom jasności (od 10% do 100%),
 • ustaw temperaturę światła (od barwy ciepłej 2 700 K do barwy zimnej 6 500 K),
 • ustaw kolor światła (kolory z palety RGB),
 • ustaw kolor i temperaturę światła,
 • stwórz scenę i kompozycje dla grup lamp,
 • śledź poziom zużycia energii przez lampy.

nowoczesne lampy na targach AZzardo 2019 nowoczesne lampy na targach AZzardo 2019 nowoczesne lampy na targach AZzardo 2019

W zestawie z produktami znajdują się piloty na podczerwień, a cały system jest też przystosowany do współpracy z pilotami Wi-Fi 2,4 GHz.

Jeśli połączymy aplikację AZzardo SMART z popularnymi systemami sterowania głosowego (Google Home lub Amazon Alexa), zestawem będzie można sterować głosowo.

Jakie lampy wchodzą w skład oferty AZzardo SMART?

Produkty SMART to pięć bogatych linii lamp oraz pięć typów akcesoriów. Do sprzedaży wejdą one w październiku 2019 r. Ale na tym AZzardo nie planuje kończyć. W przygotowaniu są już kolejne produkty oświetleniowe do inteligentnych domów. O ich wprowadzaniu na półki naszego sklepu będziemy Was na bieżąco informować.

AZzardo Cream SMART

To seria minimalistycznych lamp wiszących LED i plafonów LED ze zintegrowanym źródłem światła (podobnie jak we wszystkich modelach SMART). Do wyboru dostajemy modele wiszące o trzech średnicach (78 cm, 100 cm i 120 cm) oraz plafony o średnicach 40 cm, 60 cm, 78 cm, 100 cm i 120 cm, każdy w kolorze czarnym lub białym. Mleczne osłony kloszy równomiernie rozpraszają światło dobrze oświetlając wnętrze.

AZzardo Sovana SMART

Ringi Sovana (plafony i lampy wiszące) dostępne są w wersjach czarnych, białych i szarych. Ich średnice to 45 cm, 55 cm i 80 cm. Dwa pierwsze modele posiadają do wyboru klosze o wysokościach 8 cm i 10 cm, zaś trzeci ma wysokość 11,5 cm. Podobnie jak w przypadku wszystkich nowych lamp smart, modele Sovana wykonano z połączeniu akrylu i aluminium, a ich klasa ochronności to IP20.

AZzardo Monza II SMART

Oświetlenie Monza ma formę plafonów o kształcie niewysokich tub oraz sześcianów. Jeśli potrzebujemy mniejszych lamp, wtedy możemy wybrać modele o średnicy 17 cm czy 30 cm. Dostępne są jednak także większe wersje: o średnicach 40 cm, 50 cm i 60 cm (60 cm tylko tuby). Plafony Monza występują w kolorze czarnym i białym.

AZzardo Thin SMART

Dopełnieniem nowej oferty AZzardo są lampy Thin SMART. To sześciany o zaokrąglonych brzegach oraz modele z płaskimi, okrągłymi kloszami. Kolorystyka jest tu klasyczna, czarna i biała, będzie więc pasować do większości pomieszczeń prywatnych i komercyjnych. Wysokość plafonów Thin to 3,6 cm.

AZzardo Lenox SMART

To modele które znacznie wyróżniają się na tle powyższych produktów. Oprócz kopułowych kształtów, jakie mają plafony i lampy wiszące Lenox, ich cechą charakterystyczną jest też oryginalna, czarno-miedziana kolorystyka. Produkty dostępne są w dwóch średnicach: 40 cm i 60 cm. Całość wykonano z akrylu i aluminium, dzięki czemu lampy są lekie.

Akcesoria AZzardo SMART

Wśród inteligentnych akcesoriów AZzardo znajdują się:

 • taśmy LED Wi-Fi (z funkcjami ON/OFF, RGBw i Dimmer),
 • żarówki SMART Wi-Fi (z możliwością sterowania w zależności od rodzaju żarówki),
 • włączniki Wi-Fi (z funkcją ON/OFF),
 • wtyczki Plug Wi-Fi (z funkcjami ON/OFF i monitoringiem zużycia energii),
 • listwy Power Wi-Fi (z funkcjami ON/OFF 3 x 240 V i ON/OFF 4 x USB).

 Żarówki AZzardo Smart Wi-Fi Żarówki AZzardo Smart Wi-Fi Wtyczki AZzardo Smart Wi-Fi Listwy AZzardo Smart Wi-Fi

Produkty te można dołączać do wszystkich lamp AZzardo, dzięki czemu nawet produkty nie mające wbudowanych funkcji SMART będą współpracowały z inteligentnymi rozwiązaniami producenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl