Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Obsługa przez WiFi
Promocja

Technologie

lampy zewnętrzne nowoczesne technologieKtóre technologie w lampach ogrodowych spotkamy najczęściej?

Nie tylko dom, ale i ogród staje się przestrzenią, w której wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Wszystko co smart, inteligentne, wielofunkcyjne z łatwością znajdzie miejsce i w tej przestrzeni. Zastanówmy się więc nad tym, jakie technologie lampy zewnętrzne mogą mieć w sobie zintegrowane. Czy dotyczą one głównie sposobu zasilania, czy też jeszcze czegoś innego?

Jakie nowoczesne oświetlenie ogrodu możemy kupić?

Chyba najpopularniejszą kategorią, jeśli chodzi o nowoczesne lampki zewnętrzne, są lampki solarne. Użytkownicy uwielbiają je za to, że nie trzeba ich podłączać do prądu oraz są praktycznie darmowe w codziennej eksploatacji. Wystarczy tylko, by ustawić je w odpowiednio nasłonecznionym miejscu, i problem z głowy.

Kolejna kategoria jeśli chodzi o oświetlenie zewnętrzne - technologie to modele z wbudowanymi czujnikami. Do wybory mamy produkty z czujnikiem zmierzchu oraz z detektorem ruchu. W pierwszym przypadku światło włączy się gdy zajdzie słońce, a wyłączy się wraz ze świtem. W drugim zaś - oświetlenie uruchomi się samo gdy tylko wyczuje obecność człowieka w okolicy.

Co jeszcze mamy do wyboru jeśli chodzi o technologie w lampach do ogrodu? Na pewno kamery i mikrofony, które zbierają obraz i dźwięk z otoczenia. Ostatnią kategorią są produkty owadobójcze, które okażą się niezastąpione podczas wieczornego relaksu w terenie zielonym. Dzięki nim możemy leżeć na leżaku czy kocu bez obawy o ugryzienie przez komara.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl