Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Obsługa przez WiFi
USB
Promocja

Technologie SMART HOME

nowoczesna lampka z technologią smartLampy - systemy smart home rozjaśniające świat

Rozwiązania smart home w oświetleniu są bardzo różne. Znajdziemy tu produkty montowane do sufitu, instalowane na ścianie czy te ustawiane na podłodze lub szafce, o różnych kształtach, kolorach i rozmiarach. To, co łączy praktycznie wszystkie lampy z technologią smart home, to wykorzystanie bardzo trwałej i wysoko oszczędnej technologii ledowej. Jakie jeszcze funkcje tu spotkamy? Jakie aplikacje powinniśmy mieć na swoim telefonie by wszystko sprawnie działało?

Smart home system oświetlenia - poznaj go bliżej

Pierwsze, o czym musimy zdecydować wybierając powyższe produkty, to technologia smart w lampach. Do wyboru mamy przedmioty z modułem Wi-Fi, Bluetooth, sterowane głosem bądź pilotem, a także wyposażone w kamerę bądź kolorowe diody świecące w palecie RGB. Do tego zwróćmy uwagę na obecność ściemniacza czy czujnika ruchu, które są dodatkowymi, praktycznymi funkcjonalnościami.

Lampy z systemem smart musimy wybrać także pod kątem aplikacji, z którą współpracują. Jest tu kilka najpopularniejszych rozwiązań (chociażby produkty Google czy Amazon), ale i programy mniejszych dostawców potrafią równie świetnie spełniać swoje zadania. Gdy mamy kilka rodzajów produktów inteligentnych w domu, ważne by smart home rozwiązania oświetleniowe mogły się wygodnie integrować także z nimi. W takiej sytuacji lampy z technologią smart połączymy w jeden zestaw z pralką, lodówką, alarmem, systemem kamer czy nawet roletami okiennymi. Czyż to nie piękne móc zarządzać wszystkim z poziomu jednej aplikacji?

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl