Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Obsługa przez WiFi
Promocja

Technologie

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

nowoczesne technologie w żarówkachŻarówki - technologie, które w nich znajdziemy

Parametrów, po których wybieramy odpowiadające nam źródło światła, jest całkiem sporo. Zazwyczaj pierwszym pytaniem, jakie zadajemy, jest typ gwintu. Kolejna rzecz, którą rozpatrujemy śledząc rodzaje żarówek, to ich moc. Inną bowiem wybierzemy do maleńkiej toalety, a inną - do ogromnego salonu. Ważna kwestia to także barwa emitowanego światła oraz to, jakie szkło ma wymarzony przez nas produkt. Ale zdecydowanie nie wszystko jeśli chodzi o żarówki - typy dostępne w punktach sprzedaży. Producenci dbają bowiem o to, by oferowane przez nich artykuły posiadały wbudowane coraz nowocześniejsze rozwiązania. Jakie one są? Spośród czego możemy wybierać?

Nowoczesne technologie w żarówkach - przegląd

Wydaje się, że omawiane źródło światła jest na tyle niewielkie, iż niewiele można w nim wymyśleć. Nic bardziej mylnego. Żarówki domowe rodzaje mają bowiem bardzo różnorodne. Pierwsze z nich to bardzo popularne, energooszczędne rozwiązania ledowe. Są one obecnie już dość tanie w produkcji, a przez to szeroko dostępne. Klienci doceniają je za to, że mają dłuższą żywotność od starych odpowiedników i zużywają mniej prądu.

Dla tych, którzy kochają rozwiązania inteligentne, z powyższej grupy wyodrębniono żarówki ledowe rodzaje smart. Łączą się one z aplikacjami w telefonach komórkowych, komputerach czy tabletach, co pozwala na ich wygodną, zdalną obsługę.

Niemal każdy sklep żarówki ma także w wersji Edison, czyli stylizowanej na najstarsze, wolframowe modele. Wyglądają one niezwykle dekoracyjnie i dają zazwyczaj przyjemne, ciepłe światło. Można je śmiało wybierać nawet do tych lamp, które nie mają kloszy ukrywających źródła oświetlenie.

Podsumowaniem jeśli chodzi o typy żarówek nowoczesnych są wersje ściemnialne. W nich to za pomocą pilota, przełącznika na ścianie bądź aplikacji łatwo rozjaśnimy bądź przyciemnimy światło, dopasowując je do wymarzonego przez nas nastroju w danym momencie.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl