Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Terminy realizacji zamówień w okresie świąteczno-noworocznym
Wydłużone terminy realizacji zamówień w okresie świąteczno-noworocznym

Okres świąteczno-noworoczny to czas odpoczynku w gronie najbliższych, ale i przeprowadzania inwentaryzacji w magazynach sklepów i producentów. Dlatego też już teraz informujemy o zmienionych terminach realizacji zamówień złożonych w tych dniach na www.lajtit.pl.

Zamówienia złożone do 17 grudnia podróż do Was rozpoczną jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Data dostawy do Waszych domów zależy od firm kurierskich, które w tym czasie mają zdecydowanie więcej pracy. Z kolei zamówienia złożone po 17 grudnia będą realizowane sukcesywnie, w miarę dostępności towarów u producentów. Może to oznaczać, że wysyłki nastąpią nawet 10 stycznia, gdyż wtedy wszyscy producenci wracają do tradycyjnego trybu pracy.

 

terminy realizacji zamówień lamp - Lajtit.pl

 

Dlaczego terminy wysyłek lamp są zmienione?

W Święta każdy marzy o długim, spokojnym wypoczynku. W związku z tym duża część pracowników bierze wtedy urlopy, co powoduje znaczne ograniczenie kadr w sklepach internetowych, a także na magazynach i halach produkcyjnych producentów oświetlenia. Dodatkowo na przełomie 2019 i 2020 roku dni ustawowo wolne od pracy układają się tak komfortowo, że wystarczy wziąć urlop na 5 dni, by zapomnieć o pracy na 13 dni. Żal nie wykorzystać takiej okazji, prawda?

Każdą firmę na przełomie roku czeka inwentaryzacja, czyli tzw. spis z natury całego swojego majątku. Jest to proces bardzo czasochłonny, do którego delegowani są pracownicy niemal wszystkich działów. W związku z tym przez okres inwentaryzacji nie mogą oni wykonywać swoich codziennych czynności, czyli np. produkować lamp czy dokonywać ich wysyłki.

Trzecia kwestia to obłożenie firm kurierskich. Wiele osób zamawia przez internet prezenty świąteczne, a także wysyła paczki tym najbliższym osobom, które mieszkają w innej miejscowości czy kraju. W związku z tym firmy przewozowe mają bardzo wiele pracy i, mimo największych starań, nie zawsze mogą na czas odebrać od nas przesyłkę i dostarczyć ją do Was.

 

Kiedy dotrą do mnie lampy zamówione pomiędzy 18.12.2019 a 06.01.2020?

Będziemy robić wszystko, by Wasze paczki wysyłać na bieżąco. Jednak, w związku z ograniczeniami opisanymi wyżej, nie zawsze będzie to możliwe. Dlatego też prosimy o dużą wyrozumiałość i cierpliwość.

Najpóźniejszym terminem, w jakim zostanie wysłana do Was paczka z produktami zamówionymi po 17 grudnia 2019 r., jest 10 stycznia 2020 r.

Z góry przepraszamy za te niedogodności, których jednak nie da się uniknąć. O wysyłce paczek będziemy Was informować mailowo. Sprawdzajcie więc regularnie swoje skrzynki pocztowe, w tym folder SPAM.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl