Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Bezpieczne choinki LED do każdego domu!
Bezpieczne choinki LED do każdego domu!

Święta z roku na rok zmieniają swój charakter. Jednak wiele elementów zostaje niezmiennych – między innymi choinka bożonarodzeniowa! Ale jaką wybrać aby po tygodniu nie zbierać zrzuconych igieł? Co jeśli nasze dziecko będzie w niebezpieczeństwie w pobliżu żywej rośliny?

Odpowiedzią na to będą niezawodne choinki LED, które charakteryzują się uniwersalnością. Idealne do małych jak i dużych pomieszczeń, gdzie dodatkowo sprawdzą się jako oświetlenie. Jakie ciekawe modele są do nabycia?

Jaką sztuczną choinkę LED wybrać?

Nowoczesne oświetlenie świąteczne

Tradycyjne choinki świąteczne charakteryzują się tym, że są prawdziwym drzewem iglastym oplatanym lampkami bożonarodzeniowymi, które pożerają mnóstwo prądu. Jest wiele niedogodności wiążącymi się z tego rodzaju dekoracją, bowiem żywe drzewko może gubić igły i inne elementy swojej budowy. Dodatkowo posiadając małe dzieci lub zwierzęta, mogą narazić się na ukłucie, bądź inne nieprzyjemne okoliczności. Oświetlenie świąteczne odchodzi już od tradycyjnych metod zamieniając je na nowocześniejsze i bezpieczniejsze.

Choinki ledowe

Choinka jako lampa bożonarodzeniowa

Choinki sztuczne z oświetleniem LED są dobrym pomysłem na przystrojenie domu na Boże Narodzenie. Nikt nie wyobraża sobie świąt bez tego drzewka. Osoby, które śledzą technologiczne nowinki i bezpieczniejsze rozwiązania mają do wyboru oświetlenie bożonarodzeniowe w postaci choinki ledowej. Jest to wyjście szczególnie wybierane przez użytkowników, którzy mają w domu małe dzieci oraz zwierzęta. Ważnym aspektem jest energooszczędność tego świątecznego drzewka, które może emitować wielokolorowe światło w zależności od modelu. Wybór tej dekoracji doskonale uzupełni wystrój domu. Duża choinka światłowodowa z diodami LED sprawdzi się jako główna ozdoba Świąt Bożego narodzenia, zaś mniejsze modele mogą uzupełnić magiczną i rodzinną atmosferę.

Topowym wyborem są nadal choinki w postaci drzewka, w których zamontowane są diody LED lub światłowody.

 Świecąca choinka LED Markslojd Granlund  Choinka bożonarodzeniowa ledowa Markslojd Prince  Mała choinka sztuczna LED Markslojd Maggi

Choinka świąteczna LED Markslojd Granlund

Skandynawskie choinki ledowe

Sztuczne drzewko ledowe może udekorować wnętrze, jeśli dobierze się ją odpowiednią do stylistyki całego mieszkania. Choinki drewniane LED rozświetlą stół bożonarodzeniowy w wigilijny wieczór. Nadmienić trzeba, że diody LED zamontowane w tychże lampach mogą emitować światło wielokolorowe i dodatkowo jest bardziej wytrzymałe. Oświetlenie świąteczne w postaci geometrycznego drzewka może zostać ponownie użyte w ciągu roku jako ozdoba.

 Drewniana choinka bożonarodzeniowa ledowa Sompex Pine  Choinka drewniana LED Markslojd Hulda

Modernistyczna choinka LED

Są to najczęściej lampy, które kształtem przypominają świąteczne drzewko.  Geometryczne choinki wpiszą się w wystrój modern mieniąc się na wiele różnych kolorów.  Świecąca choinka tego rodzaju idealnie zastępuje lampy stołowe i nocne. Teraźniejsze oświetlenie świąteczne zachwyci gości jak i urozmaici aranżacje pokoju, w którym będzie spędzane Boże Narodzenie.

 Nowoczesna choinka LED bożonarodzeniowa Sompex Pine  Świecąca choinka LED neon Markslojd Vegas  Sztuczna choinka LED nowoczesna Sompex Pine X Mas

Chcemy nowoczesną choinkę LED na zewnątrz, aby oświetliła ogród i witała gości? Żaden problem, bowiem i takie modele są dostępne na rynku. Trzeba pamiętać, aby świecąca choinka do ogrodu miała minimum klasę ochronności IP44, aby wytrzymała niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Zewnętrzna choinka LED do ogrodu Sompex Pine Outdoor

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl