Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Wysyłka w
Promocja

Wtyczki / włączniki

wtyczka smartWłącznik dotykowy? A może inteligentne gniazdko? Mamy je!

Większość osób uważa, że najważniejsze elementy oświetlenia to lampy wiszące lub inne ich rodzaje (np. ścienne lub podłogowe). Jednak żaden system oświetleniowy nie będzie dobrze działał bez akcesoriów dodatkowych takich jak włącznik światła czy wtyczka wi-fi. To one sprawiają, że sterowanie instalacją jest nie tylko możliwe, ale i bardzo wygodne. Gdy więc kupujemy wyłącznik schodowy, postawmy zdecydowanie na nowoczesny model mający bardzo wysoką jakość. Unikniemy w ten sposób irytacji spowodowanej awarią elementu i potrzebą pilnego zakupu nowego.

Rodzaje, typy - włącznik światła wiele ma twarzy

Już od bardzo dawna popularne są włączniki schodowe oświetlenia. Zasada ich działania jest prosta: uruchamiamy światło na przykład na dole klatki schodowej, zaś wyłączyć możemy je przyciskiem u góry schodów. Kolejny z typów to dotykowe włączniki światła. W tym wypadku zamiast naciskać przycisk po prostu dotykamy lekko określonej powierzchni. Często takie produkty mają także wbudowaną funkcjonalność ściemniania oświetlenia. Najnowocześniejsze modele określane są jako włącznik światła wi-fi. Jest to ogromnie wygodne rozwiązanie, które pozwala na sterowanie sceną świetlną w domu za pomocą smartfonu czy tabletu.

Wtyczka gniazdo smart - zdalne sterowanie to podstawa!

Gdy chcemy zdalnie zarządzać oświetleniem w domu, oprócz wspomnianych już włączników można kupić parę innych elementów. Pierwszymi z nich są inteligentne gniazdka wi-fi, które mogą być również obsługiwane przy wykorzystaniu technologii bluetooth. Ich mniejszą odsłoną jest wtyczka smart. Oba przedmioty łączą się z urządzeniami mobilnymi oraz dedykowanymi pilotami. Ich ogromną zaletą jest to, że można lepiej kontrolować, a przez to oszczędzać na zużyciu energii elektrycznej.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl