Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Terminy dostaw lamp - grudzień 2020
Wysyłki w okresie przedświątecznym

W handlu okres przedświąteczny i ten pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem jest bardzo wyjątkowy. Z jednej strony: ilość zamówień, także tych składanych w sklepach internetowych, jest znacznie wyższa niż w inne dni. Z drugiej strony: firmy zaczynają już przeprowadzać inwentaryzacje, co nieco ogranicza wykonywanie przez nich podstawowych działań. Ostatnia kwestia to zasłużony odpoczynek, na który w te chwile wybiera się wielu pracowników.

Wszystko to sprawia, że terminy wysyłek zamówień składanych w grudniu w sklepie Lajtit.pl mogą być nieco wydłużone. Poszczególni producenci oświetenia na bieżąco aktualizują terminy dostaw. W związku z tym przed złożeniem zamówienia prosimy o dokładne sprawdzenie daty dostawy na karcie konkretnego produktu. Jeśli w zamówieniu znajdują się lampy kilku marek - wysyłka nastąpi w terminie tej dostępnej najpóźniej.

 

wysyłki lamp w grudniu 2020

 

Kiedy będzie wysłana lampa zamówiona do 14 grudnia?

Robimy wszystko, by każde zamówienie złożone na Lajtit.pl było zrealizowane jak najszybciej. Nie mamy jednak wpływu na wiele działań prowadzonych przez producentów oświetlenia, przez ich działy produkcji i dystrybucji.

Szczególnie uczulamy więc na sprawdzanie czasu wysyłki wybranego towaru. Gdzie znajduje się informacja jego dotycząca? Na karcie każdego produktu, w miejscu na poniższej grafice oznaczonym strzałką. Niektóre produkty zamówione do 14 grudnia będziemy w stanie wysłać jeszcze przed świętami, część jednak dojdzie do Klienta już po Nowym Roku.

 

terminy wysyłek świątecznych w Lajtit.pl

 

Kiedy otrzymam lampy zamówione po 14 grudnia?

Większość zamówień złożonych po 14 grudnia 2020 roku będzie wysyłana do Klientów w pierwszych dniach 2021 roku.

Będziemy robić wszystko, by nadania wysyłek następowały jak najszybciej, jednak wspominane na początku kwestie mogą opóźniać cały proces. Trzeba też pamiętać, że na zmienione terminy dostaw wpływa znaczne zwiększone obłożenie firm kurierskich.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl