Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł

Żarówki G4

żarówka LED G4Żarówki G4 - żarówka do lamp dekoracyjnych

Gdy wybieramy małe lampki ozdobne jest duże prawdopodobieństw, że znajdziemy w nich właśnie nowoczesne żarówki G4. Montuje się je również w najmniejszych lampkach biurkowych i podłogowych, a także jako oświetlenie okapów kuchennych czy oświetlenie meblowe. Kluczowe jest tu to, że zazwyczaj są to żarówki LED 12 V, których nie można bezpośrednio podłączać do zasilania sieciowego. By otrzymać taką możliwość, należy kupić odpowiedni transformator (zasilacz) lub lampy posiadające wbudowany ten element.

Jak zbudowana jest żarówka G4?

Podstawą, w jaką wyposażone są powyższe źródła światła, są gwinty w formie dwóch pinów oddalonych od siebie o 4 milimetry. Ich montaż odbywa się na wcisk, dzięki czemu jest niezwykle prosty i intuicyjny. Należy także wiedzieć, że gwint G4 określany jest jako tak zwany trzonek żarnika sztyftowego, czyli właśnie trzonek, w który wyposażane są miniaturowe żarówki LED o obniżonym napięciu.

Oprócz powyższych zastosowań żarówka G4 do akwarium czy witryny meblowej również sprawdzi się idealnie. Słowem: jest to rozwiązanie polecane wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca, a jednocześnie potrzeba stosunkowo mocnego doświetlenia. Jedna mała żarówka LED G4 może mieć bowiem moc nawet 5 watów, co odpowiada mocy 40 wat w żarówce tradycyjnej. Wystarczy więc umieścić kilka tych źródeł światła obok siebie, a zyskamy naprawdę mocne oświetlenie. Znajdziemy oczywiście także modele o mniejszej mocy, jak AZzardo LED LL204161. Ile zapłacisz za ich wysyłkę do swojego domu? Sprawdź to w zakładce koszty i czas dostawy.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl