Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Promocja

Żarówki mleczne

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

mleczna żarówka do lampyCzy żarówka mleczna razi wzrok?

To, jak intensywnie będzie świecić dana lampa, zależy przede wszystkim od umieszczonego w niej źródła światła. Wybierając je musimy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Wśród nich jedną z istotniejszych jest kolor szkła. Czym różni się produkt przezroczysty od tego o szkle białym? Przede wszystkim żarówka kula mleczna może być zarówno szklana, jak i wykonana ze sztucznego tworzywa. Materiał wpływa na cenę, ale i na bezpieczeństwo używania produktu. Dodatkowa mlecznobiała barwa przyjemnie rozprasza światło, a przy tym zmniejsza moc strumienia świetlnego o około dziesięć procent, więc jest wyjątkowo optymalnym rozwiązaniem.

Kupujemy żarówki tradycyjne mleczne - porady

Opisywane wyposażenie lamp może mieć nie tylko różną barwę, ale i kształt. Oczywiście sporo modeli ma formę klasyczną, która ma gwint E27. Ale oprócz nich łatwo jest znaleźć na półkach taki asortyment jak żarówka świecowa mleczna E14 czy oryginalne modele z innymi gwintami (G4, GU10 etc.) Każdy taki produkt sprawia, że światło rozchodzi się o wiele bardziej równomiernie, a przy tym nie razi wzroku. Dodatkowo nie widzimy wnętrza przedmiotu, dzięki czemu jest on dużo bardziej dyskretny.

Gdzie montować żarówki mleczne E27? W dokładnie tych samych miejscach, co inne źródła światła. Ważny jest tu bowiem typ gwintu, a nie sama barwa szkła. Kolor to tylko część odpowiedzialna za design i rozpraszanie światła. Pytanie więc jest o to, czy ten wygląd i design się nam podoba, czy też nie. Udanych zakupów!

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl