Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Zestawy szynowe 1-fazowe

jednofazowy zestaw szynowyCo składa się na komplet szynoprzewodów 1-fazowych?

Zakup oświetlenia, o którym tu piszemy, nie jest łatwy. Nie wystarczy bowiem na przykład zakup samej lampy wiszącej i jej instalacja na suficie. Za każdym razem nabyć musimy bowiem cały system szynowy zestaw jednofazowy. Co się na niego słada? Przede wszystkim kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest sama szyna oświetleniowa o określonej długości (najczęściej od 1 metra do 2 metrów). Poszczególne z tych elementów mogą się też różnić kolorem, który zazwyczaj będzie biały, czarny bądź szary. Ale to niestety nie wszystko. Co jeszcze należy dokupić?

Szyny oświetleniowe - zestaw 1 faza

Gdy już mamy bazową listwę, możemy przejść do wyboru innych elementów. Kolejnymi z nich będą spoty, które będą bezpośrednimi źrodłami światła. Ale i z samymi nimi szyny oświetleniowe pakiet 1-fazowy nie będą działały poprawnie. Na pewno potrzebne są bowiem także zaślepki - zarówno te zasilające, jak i te końcowe, zasilania pozbawione. Gdy chcemy stworzyć bogatszy komplet szyn jednofazowych, czyli połączyć kilka w jeden układ, nie obejdzie się także bez inwestycji w łączniki i adaptery.

Wygląda skomplikowanie? Wcale takie nie jest. Wystarczy, że zainwestujemy w produkty pochodzące od jednego producenta i przygotowane pod tę samą ilość faz. Gdy będziemy pamiętać o tych dwóch wytycznych, pakiet szynoprzewodów na 1 fazę zawsze będzie kompatybilny, idealnie pracujący. W sytuacji, gdy jednak chcemy wybrać szynę jednej marki, a reflektor innej - zalecamy kontakt z doradcą oświetleniowym, który podpowie odpowiednie rozwiązania.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl