Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Promocja

Zestawy szynowe 3-fazowe

3-fazowy komplet szynowySystem szynowy 3-fazowy - komplet - z czego jest zbudowany?

We współczesnych projektach wnętrz coraz większą wagę przykłada się do oświetlenia. Sam kształt czy kolor kloszy i elementów konstrukcyjnych wpływa bowiem na aranżację, którą dodatkowo podkreśla jeszcze rodzaj zastosowanego światła. Zapewne więc dlatego coraz chętniej wybierany jest trójfazowy zestaw szynoprzewodów. Jego minimalistyczna budowa dobrze wkomponuje się w praktycznie każdy styl wnętrzarski. A możliwość zapalania na raz kilku lub tylko jednego źródła światła dodatkowo zapewni komfort stworzenia sceny świetlnej idealnie dopasowanej do danej chwili.

Czy szyny oświetleniowe 3-fazowe pakiet są skomplikowane?

Gdy przeciętny kupujący myśli o tym, by kupić trzyfazowy system szynowy komplet, na początku zazwyczaj go to przerasta.Bo to przecież nie tylko sama szyna, ale i akcesoria dodatkowe, które trzeba odpowiednio dobrać. Na szczęście to tylko tak trudno brzmi. By sobie ułatwić prawidłowe skompletowanie produktów najlepiej załóżmy, że wszystkie będą miały tę samę markę. To naprawdę już połowa sukcesu, bo dany producent tworzy elementy kompatybilne z sobą. W przypadku różnych marek nie zawsze uzyskamy takie dopasowanie.

Kolejna przeogromnie ważna kwestia to decyzja do do ilości faz. 3-fazowy zestaw szynowy nie będzie bowiem waściwie współdziałał z elementami dedykowanymi jednej fazie. Gdy już wiemy te kwestie, pozostaje skompletować całe oświetlenie, a więc szynę, reflektory, zaślepki i ewentualnie adaptery oraz łączniki.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl