Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Oświetlenie podłogowe zewnętrzne - rozjaśnij swój taras!
Oświetlenie podłogowe zewnętrzne - rozjaśnij swój taras!

Przestrzeń tarasowa może wyglądać naprawdę przepięknie, gdy dobierzemy do niej odpowiedni rodzaj oświetlenia. Wybierać możemy spośród kinkietów zewnętrznych, lamp wiszących, plafonów, lamp ogrodowych stojących albo postawić na oświetlenie podestu tarasu, które nie zajmie wiele miejsca będzie wytrzymałe i podkreśli najważniejsze detale Twojej tarasowej przestrzeni. W dzisiejszym wpisie zaprezentujemy lampy ogrodowe naziemne w różnych kolorach i kształtach, aby każdy mógł wybrać odpowiednią wersję dla siebie.

Oświetlenie podłogowe zewnętrzne

Oświetlenie tarasu w podłodze – najlepsze czarne lampy zewnętrzne podłogowe

Lampa podłogowa zewnętrzna w kolorze czarnym prezentuje się niezwykle dyskretnie i elegancko, do tego nie będą na niej dostrzegalne wszelkie możliwe zabrudzenia. Prezentowane niżej modele to lampy najazdowe wykonane są z aluminium i współpracują ze ściemniaczem, który umożliwia kontrolowanie ich natężenia światła.

Markslojd GARDEN LED 106934 i 106935

Lampa podłogowa ogrodowa Lampa ogrodowa tarasowa

Zarówno jedna, jak i druga przedstawiona na fotografii lampa ogrodowa podłogowa, rozprasza swoje światło na boki, dzięki czemu daje ciekawy, wizualny efekt na tarasowym podeście.

 Oświetlenie podestu tarasu Ogrodowe oświetlenie na taras Lampa na zewnątrz

Markslojd GARDEN LED 107285 i 107289

Okrągła lampa najazdowa Na taras lampa ogrodowa najazdowa

Lampa podłogowa na taras o kodzie 106934 to typ klasyczny lampy najazdowej, o często spotykanym, okrągłym kształcie oraz ze światłem skierowanym ku górze. Nieco mniej typowo prezentuje się model 107289, którego źródło światła jest niemalże zakamuflowane pod aluminiową oprawą. Światło skierowane jest do boku.

Okrągła lampa na taras podłogowa Na taras lampa podłogowa

Oświetlenie tarasu podłogowe – chromowane lampy najazdowe

Lampy najazdowe w kolorze chromu wyglądają dyskretnie i delikatnie. Wykonane są z wytrzymałego na stąpnięcia i najazdy materiału oraz posiadają odpowiednią klasę ochronności - IP44 lub więcej (IP54, IP67), dzięki której są szczelne i odporne na niekorzystna warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz takie jak np. deszcz czy śnieg. Dzięki zwiększonej ochronie tego typu lampom niestraszne będą również wszelkiego rodzaju zakurzenia czy zapylenia.

Redlux RIZZ LED R11961 i R11962

Okrągła lampa chromowana podłogowa Kwadratowa chromowana lampa tarasowa

Okrągłe czy kwadratowe? Wybór spośród tych kształtów jest częstym dylematem wśród osób wybierających oświetlenie tarasowe podłogowe. Lampy Redlux RIZZ dostępne są w obydwu tych kształtach, dzięki czemu bez problemu wybrać można odpowiednią ich formę pod swój taras i nadać mu odpowiedniego charakteru. Kształty okrągłe i owalne wyglądają subtelniej niż ostre i wyraziste krawędzie w kształcie kwadratu czy prostokąta, dlatego jeżeli zależy Ci na delikatnym efekcie wizualnym na Twoim tarasie postaw na wersję Redlux RIZZ R11961. W przeciwnym wypadku wybierz lampę zewnętrzną podłogową na taras Redlux RIZZ R11962.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl