Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Złote reflektory szynowe jednofazowe
Złote reflektory szynowe jednofazowe

Dlaczego wybieramy szynoprzewody do swoich domów? Bo są one bardzo funkcjonalne i minimalistyczne. A gdyby przy tym były także eleganckie? To jest możliwe. Na dodatek nie tylko  możliwe, ale i bardzo łatwe. Wystarczy bowiem, że do kupowanego zestawu dobierzemy złote spoty szynowe. Dostępne są one w różnych odcieniach wspomnianego koloru, w wykończeniach złotym i matowym. Dziś przygotowaliśmy dla Was propozycję trzech produktów, dzięki którym szyny jednofazowe zyskają jeszcze więcej blasku.

 

jakie złote lampki do systemow szynowych

 

Reflektor szynowy Kika w kolorze złotym

Wystartujmy od propozycji, która łączy w sobie błyszczące złoto lampki i biel elementów montażowych. Tak właśnie wygląda model Kika OR82975 stworzony przez firmę Orlicki Design. Ma on formę walca o średnicy 6 centymetrów i wysokości 15,5 centymetra. Wykonano go z aluminium, zaś adapter jest zrobiony z mocnego tworzywa sztucznego. Ta złota lampa na szynoprzewód ma przygotowane miejsce na bardzo popularną żarówkę GU10 (moc maksymalnie 8 wat dla LED), czyli taką w której piny montażowe oddalone są od siebie o 10 milimetrów. Produkt należy zestawiać wyłącznie z jednofazowymi szynami marki Orlicki Design. Producent nie gwarantuje bowiem, że z konkurencyjnymi modelami będą one działały w pełni sprawnie.

 

Reflektor na szynę złoty Orlicki Design jednofazowy Kika OR82975

 

Złoty spot na szynoprzewód Profile

Omawiany tu model - Nowodvorski Profile 7857 - ma wykończenie matowo złote, często określane też jako mosiądz. Jednak nóżka łącząca lampkę z adapterem jest już błyszcząca, nie matowa. A sam adapter ma kolor czarny i to właśnie z czarnymi szynami jednofazowymi od Orlicki Design najlepiej go zestawiać. Do kompletu koniecznie trzeba dokupić żarówkę GU10. Co jednak istotne, może mieć ona moc aż 10 wat liczoną dla LED, co odpowiada mocy ponad 60 wat liczonej dla żarówek tradycyjnych. Jeśli chodzi o wymiary, powyższy produkt ma je na poziomie 12 x 11,5 x 18 centymetrów (długość x szerokość x wysokość).

 

Reflektor na szynoprzewód mosiądz Nowodvorski Profile 7857

 

Lampy szynowe złote Track

Na koniec tego zestawienia zostawiliśmy bardzo ciekawy kąsek - spoty szynowe matowe złoto Maytoni Track TR031-1-GU10-WBS. Propozycja tego niemieckiego producenta, w przeciwieństwie od Modelu marki Nowodvorski, nie posiada żadnych elementów z błyszczącego złota, jest pod tym kątem jednolita. Inną barwę - białą - ma tylko adapter umieszczany bezpośrednio w szynach. Kupując ten produkt dokupmy od razu także żarówkę ledową GU10 o mocy do 10 wat. Omawiany produkt można umieszczać nawet w mniejszych wnętrzach, gdyż jego dokładne wymiary to: średnica 5,2 centymetra, wysokość 8,2 centymetra.

 

Złoty reflektor na szynę Maytoni na 1 fazę Track lamps TR031-1-GU10-WBS

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl