Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Lampa ze szkłem powiększającym - sprawdź 3 topowe modele
Lampa ze szkłem powiększającym - sprawdź 3 topowe modele

Nie tylko osoby niedowidzące docenią plusy, jakie ma lampa z lupą. Ten produkt jest bowiem bardzo przydatny dla każdego wykonującego wyjątkowo precyzyjne prace kosmetyczne czy naprawcze przy zegarkach i innych drobnych przedmiotach. W takich sytuacjach trzeba bowiem dokładnie widzieć każdy, nawet najdrobniejszy element. Wszyscy oni docenią fakt, że wspominana lupa powiększająca z oświetleniem nie musi być trzymana w dłoni, co pozwala na większą kreatywność działania.

Powyższe produkty proponuje między szwedzka marka oświetlenia Markslojd. Największym zainteresowaniem cieszą się trzy jej modele: Markslojd Stora, Markslojd Halltorp i Markslojd Fagernes. Każda z nich to wyjątkowa lampka biurkowa z lupą. Szczegółowe opisy produktów zamieszczamy w poniższym tekście.

 

mała lampka z lupą

 

Markslojd Stora - biała lupa z podświetleniem

Omawiany produkt jest wysoki na 37 cm. Jego szerokość to 14 cm, a długość - 23 cm. Włącznik światła ta lampa warsztatowa z lupą ma umieszczony na długim, dwumetrowym kablu. Całą konstrukcję wykonano z białego, mocnego akrylu. Lupka jest przykryta poręczną, zintegrowaną z obudową klapką, która chroni ją przed zarysowaniem czy stłuczeniem. Klasa energetyczna źródła światła jest określona jako A, jego temperatura barwowa jest ciepła (2 700 Kelwinów), a moc wynosi 12 W. Oświetlenie jest rozpraszane pod kątem 120 stopni, co jest bardzo pomocne w pracy. Odpowiednie ustawienie produktu jest możliwe dzięki obecności dwóch przegubów.

 

lupa z lampką MARKSLOJD STORA 100856

 

Markslojd Halltorp - lampa kosmetyczna z lupą

Model Halltorp jest zdecydowanie wyższy od poprzednika. Po wyprostowaniu ramienia ma aż 70 cm wysokości. Zdecydowanie większa jest też moc produktu - znajduje się tu ona na poziomie 22 W (1 250 lumenów). Co więcej, ta lampa stołowa ze szkłem powiększającym jest przytwierdzana do blatu za pomocą zintegrowanego klipsa, dzięki któremu na stole mamy cały czas dużo miejsca do pracy. To, co łączy oba modele, to obecność klapki ochronnej, identyczne klasa energetyczna i kąt świecenia oraz ta sama dwumetrowa długość kabla zasilającego. W obudowę wbudowano wydajną świetlówkę T5.

 

oświetlenie stołowe z lupą MARKSLOJD HALLTORP 100854

 

Markslojd Fagernes - średniej wielkości lupa z lampą

Gdy szukamy rozwiązania będącego pośrednim między powyższymi modelami, wybierzmy produkt o nazwie lampa powiększająca z oświetleniem Fagernes. Jest ona tak samo wysoka jak wersja Halltorp, jednak jej głębokość o nie 70 cm, a 60 cm. Taki zmniejszony wymiar sprawia, że produkt sprawdzi się także na mniejszych stolikach i biurkowych blatach. Może być on także używany jako poręczna lupa do haftowania. Jak wszystkie opisywane tu modele, tak i ten posiada jednorodnie rozchodzące się oświetlenie fluorescencyjne.

 

lampka powiększająca MARKSLOJD FAGERNES 100852

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl